menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

نحوه صحیح زدن کرم پودر روی صورت ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
۱۳۹۵/۷/۲۱ چهارشنبه
(0)
(0)
نحوه صحیح زدن کرم پودر روی صورت
نحوه صحیح زدن کرم پودر روی صورت
نحوه صحیح زدن کرم پودر روی صورت

مرحله اول :
 برای زدن کرم پودر ابتدا باید پوست صورت را شسته و آن را از هرگونه آلودگی و بقایای محصولات آرایشی پاک کرد. سپس با استفاده از کلینزر باید پوست را شسته و با مرطوب کننده آبرسانی پوست را آبرسانی کرد.
سپس نوبت به استفاده از پرایمر می رسد. زیرا پرایمر به ماندگاری بیشتر کرم پودر کمک می کند و باید قبل از آرایش آن را روی پوست زد. در صورتی که فردی پوست چربی داشته باشد، بهتر است از یک پرایمر مات و ضد چربی استفاده کند تا درخشش بیش از اندازه پوست را بگیرد. به علاوه کانسیلر هم در نقاطی که لکه ها بیشتر هستند مانند زیر چشم ها و یا در نقاطی که زخم های عمیق تری وجود دارد باید استفاده شود.
 قانون مشخصی در آرایش وجود ندارد و باید ببینید که این که اول کرم پودر بزنید برای شما مناسب تر است و یا این که ترجیح می دهید که اول کانسیلر زده و سپس کرم پودر بزنید.


مرحله دوم :

در این مرحله باید از یک فرچه و یا اسفنج آرایشی مناسبی استفاده کرده و کرم پودر را ابتدا در مرکز صورت زده و آن را به سمت بیرون پخش کنید. این کار را روی گردن هم تکرار کنید تا پوست تان دو رنگ دیده نشود.بهترین فرچه برای زدن کرم پودر روی صورت، فرچه فیبری با موهای ترکیبی و استفاده از حرکات دایره وار برای زدن کرم پودر بر روی پوست است.


مرحله سوم :

 برای تثبیت کرم پودر هم نباید فراموش کنید که از پودرهای آرایشی و یا از پنکک استفاده کنید.
 البته لازم به ذکر است که کسانی که پوست های خشکی دارند بهتر است از نوع پودری پنکک ها استفاده کرده و آن را در نقاطی که درخشش بیشتری پیدا می کند، بزنند و در صورتی که فردی پوست چربی دارد بهتر است نوع پودری کرم پودر را روی بینی و پیشانی و در صورت نیاز روی گونه ها بزند تا از درخشش بیش از اندازه پوست جلوگیری کند.

نتیجه نهایی
برای گرفتن نتیجه بهتر می توان با استفاده از پنکک، یک سایه روشن به همراه کمی خط چشم یا مداد، رژگونه و رژلب آرایش را تکمیل کرده و از پوست زیبا و صیقلی خود لذت برد. برای این که پوست سرحال وزیبا به نظر برسد نیز می توانید فرچه خود را کمی خیس کرده و سپس کرم پودر را با کمک آن روی پوست بزنید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر