menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

قبل از خواب,مواد آرایشی را از روی پوست پاک کنید. ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
۱۳۹۵/۸/۴ سه شنبه
(0)
(0)
قبل از خواب,مواد آرایشی را از روی پوست پاک کنید.
قبل از خواب,مواد آرایشی را از روی پوست پاک کنید.
قبل از خواب,مواد آرایشی را از روی پوستتون پاک کنید

در صورتی که باقی‌مانده مواد آرایشی روی سطح پوست شما باقی بمونن، جذب روزنه‌های پوستی شده ومی‌تونند سلامت پوستو به خطر بندازن.پاک‌‌کردن آرایش به پوست فرصت می‌دهد تا نفس بکشه.

فراموش نکنید بهتره یک پاک‌کننده آرایش خوب تهیه کنید. این از اون مواردی است که خرج کردن پول بیشتر به نفع سلامت پوستتونه. مارک‌های معروف تجاری مثه اوریفلیم ، پاک‌کننده‌های خوبی به بازار عرضه کرده.

برای پاک‌کردن آرایش چشم، از مواد پاک‌کننده آرایش که ویژه چشم است، استفاده کنید. چشمان شما بسیار حساسند و نیاز به مراقبت بیشتری دارن.
آرایش صورت شما مانند کرم ‌پودر و رژ لب به راحتی به وسیله پاک‌کننده‌های آرایشی که پایه آبی دارن، از روی پوستون پاک میشن. ولی آرایش چشم مثل سرمه، ریمل و خط چشم نیاز به مواد پاک‌کننده قوی‌تری دارن.
 این مواد پاک‌کننده باید پایه روغنی داشته باشند تا این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما پاک کنن.

برای پاک کردن آرایش چشم، از حرکات ملایم‌تردست‌تان روی پوست اطراف چشم استفاده کنید چون پوست این نواحی بسیار حساسه وامکان آسیب‌دیدن و چروک خوردن زیاده.
برای پاک‌کردن آرایش یک تکه پنبه یا پد پنبه‌ای را به مواد پاک‌کننده آغشته کنید و روی پوست صورت، اطراف چشم و گردن بکشید. در صورتی که با این روش، آرایش شما پاک نشد، چند نقطه از ماده پاک‌کننده را در چند جای صورت‌تان بگذارید، سپس با یک گلوله پنبه مرطوب آن را در تمام صورت‌تان پخش کنید با این روش حتی مواد آرایشی نفوذ کرده به منافذ پوست‌تان نیز خارج می‌شوند.

و اما یه نکته خیلی مهم

در صورتی که اصلا آرایش نمی‌کنید، لازم است شما همدر پایان روز، صورت‌تان را با یک پاک‌کننده ملایم تمیز کنید تا بقایای گرد و غبار وآلودگی‌های هوا از روی سطح پوست‌ شما پاک شوند. این روش از چرب شدن پوست شما وجوش‌زدن آن جلوگیری می‌کند. تمیزکردن منظم پوست آن را براق و سالم می‌کند.
پاک‌کننده‌هایی را که در آن الکل به کار رفته است، خریداری نکنید. این پاک‌کننده‌‌ها گرچه باعث می‌شوند در سطح پوست‌تان احساس تازگی کنید ولی در طولانی مدت موجب خشکی پوست شما می‌شوند.
کسانی که پوست حساسی دارند باید در هنگام خرید پاک‌کننده‌ها دقت بیشتری به خرج دهند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر