menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

واکس مو چیست؟ ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
۱۳۹۷/۲/۱۷ دوشنبه
(0)
(0)
واکس مو چیست؟
واکس مو چیست؟
واکس مو چیست؟
آراستگی مو، یکی از مسائلی است که آقایان به شدت به آن اهمیت می دهند. بیشتر مردان دوست دارند با انواع محصولات آرایشی مردانه آشنا شوند. یکی از رایج ترین محصول آرایشی مردانه، واکس مو است. با واکس مو، موهای آقایان خوش حالت و درخشان می شود. در این نوشته با ماهیت و کاربرد واکس مو آشنا خواهید شد.

واکس مو چیست؟

واکس مو، محصولی است که برای حالت دادن به موی آقایان استفاده می شود. واکس مو، تارهای مو را به یکدیگر می چسپاند و به آن زیبایی خاصی می بخشد. موهای سر با واکس مو رو به بالا می ایستند و زیبایی خاصی به چهره فرد می دهند. واکس مو بافت طبیعی مو را حفظ می کند و  به آن زیبایی و نظم می دهد. درخشان شدن مو، یکی از نتایج استفاده از واکس مو است.
افرادی که موهای چربی دارند، می توانند با خیال راحت از واکس مو استفاده کنند. بعد از استفاده از واکس مو، واکس مو خشک می شود و موها ثابت و درخشان می شود.
واکس مو، محصولی مقرون به صرفه است؛ زیرا مقدار کمی از آن باعث حالت دادن به کل موها می شود.
اگر مقداری از واکس مو را روی موهایتان ماساژ دهید، خواهید دید که موهای شما حجیم تر و پرپشت تر به نظر می رسد.
واکس مو بوی خوبی دارد و باعث تقویت تارهای مو می شود. برای درست کردن واکس مو، از مشتقات نفتی یا مواد گیاهی استفاده می شود.
 برای خرید واکس مو بیشتر از هرچیزی به این توجه کنید که واکس مو باید موهای شما را به خوبی حالت دهد و به آسانی با آب شسته شود. در هنگام خرید، به ترکیبات سازنده واکس مو توجه کنید و واکسی را تهیه کنید که دارای روغن های تقویت کننده و مغذی باشد. هم چنین در هنگام خرید واکس مو باید به نظر مشتریان قبلی آن محصول دقت کنید. جنس و نوع موهای خود را نیز در نظر داشته باشید و اگر می توانید با پزشک یا متخصص پوست و مو نیز مشورت کنید.
نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که 6 ساعت بعد از استفاده واکس مو، باید آن را بشویید تا واکس روی موهایتان جمع نشود.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر