menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

نکات مهم درباره ی شستشوی مو ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
۱۳۹۵/۷/۱۸ یکشنبه
(0)
(0)
نکات مهم درباره ی شستشوی مو
نکات مهم درباره ی شستشوی مو
نکات مهم درباره ی شستشوی مو

1 . موهایتان را پیش از دوش گرفتن شانه کنید.

ما تا بحال نمی‌دانستیم که شانه کردن موها پیش از دوش گرفتن واقعا باعث ایجاد تفاوت می‌شود! اتفاقی که می‌افتد این هست که موهایتان نرم و صاف خواهد شد. خانم ها، جدا این نکته در شست و شوی سر واقعا کاربردی است.


2. موهایتان را دو بار شامپو بزنید

من تقریبا به مدت یک سال این ترفند را در مورد شست و شوی موهایم اجرا می‌کردم، واقعا جواب داده است. مرتبه ی اول شست و شو کارهای ابتدایی را انجام خواهد داد. هر محصولی که بر روی موهای خود استفاده کرده بودید شسته خواهد شد. شست و شوی دوم اجازه خواهد داد تا شامپوی شما کارش را به درستی انجام دهد. اگر موهایتان بی روح و کسل کننده شده، سعی کنید با روشی که گفته شد در حمام‌های خود دو بار موهایتان را بشویید.


3 . اول از آب گرم استفاده کنید

یکی از نکته‌های مهم هنگام شست و شو این است که کوتیکول های مویتان را با استفاده از آب گرم باز کنید! آب گرم به موهایتان کمک میکند تا باز شده و پذیرای شامپو باشند تا به خوبی تمیز شوند. پس خانم‌ها، اول از آب گرم استفاده کنید و در آخر هم از آب خنک، خودتان متوجه خواهید شد که چرا!


4 . موهایتان را با آب خنک آبکشی کنید

زمانی که می‌خواهید موهایتان را آب کشی کنید، بهترین حالت این است که با آب سرد یا حداقل با آب خنک این کار را انجام دهید. به چه دلیل؟ خوب، بخاطر اینکه این کار، کوتیکول های مویتان را دوباره میبندد، نرم کننده روی مویتان باقی خواهد ماند و مویتان درخشان تر خواهد شد.


5. قبل از استفاده از نرم کننده، آب موهایتان را بگیرید

یکی از مهم‌ترین نکات شست و شوی موها، این است که پیش از استفاده از نرم کننده آب باقی‌مانده ی موهایتان را بگیرید. این کار خیلی اهمیت دارد، چرا که موهای خیس باعث کاهش اثر نرم کننده می‌شود، در‌واقع نرم کننده کاری انجام نخواهد داد. آیا شما پیش از اینکه از نرم کننده استفاده کنید موهایتان را می چلانید و آب اضافی اش را میگیرید؟

6. به پوست سرتان نرم کننده نزنید

آیا میدانید که پوست سر شما بصورت طبیعی مقدار زیادی چربی تولید می‌کند؟ پس در کل، پوست سرتان نیازی به نرم کننده ندارد. تنها کافیست تا وسط تا نوک موهایتان را نرم کننده بمالید.


7. بگزارید نرم کننده یک تا دو دقیقه روی مویتان بماند

برای شما هم این سوال ایجاد می‌شود که چه مدت باید نرم کننده را روی موهایتان رها کنید؟ در تحقیقات متوجه شده اند بهترین زمان مناسب برای عمل‌کرد نرم کننده حداقل 2 دقیقه است. زیرا در این زمان به نرم کننده اجازه میدهید تا در موهای شما نفوذ کند.

و اما نکته پایانی حالا که این مطالبو خوب یاد گرفین حتما محصولات مراقبت مو رویبار بررسی کنید.


ایران اوریفلیم
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر