menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

چسب مو چیست؟ ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
۱۳۹۷/۲/۲۲ شنبه
(0)
(0)
چسب مو چیست؟
چسب مو چیست؟
داشتن ظاهری خوب و آراسته برای آقایان و خانمها بسیار مهم است. به همین دلیل است که افراد از محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی برای حالت دادن به موهایشان استفاده می کنند. یکی از رایج ترین محصولاتی که برای حالت دهی به موها استفاده می شود، چسب مو است که در این نوشته با آن آشنا خواهید شد.
چسب مو چیست؟
یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب برای ثابت نگه داشتن و حالت دادن به مو، چسب مو است. چسب مو علاوه بر حالت دهندگی، باعث درخشندگی و براقی موها می شود. تقویت موها یکی از نتایج استفاده از چسب موای باکیفیت است. چسب مو، موها را در برابر باد، آفتاب، باران و دیگر عوامل محیطیثابت نگه می دارد. 
این محصول همانطور که از اسمش پیداست، حالتی چسب مانند دارد؛ یعنی مو را می چسپاند و ثابت نگه می دارد. بعد از زدن چسب مو، موها به راحتی شانه می شوند و حالت لطافتشان را حفظ می کنند. چسب موهایی که باکیفیت هستند، روغنهای تقویتی مانند روغن زیتون و روغن آرگان دارند و علاوه بر تغذیه مو، مانع از ایجاد موخوره، شوره و سفیدک روی مو می شوند.
نحوه استفاده از چسب مو
برای اینکه موهای خود را با استفاده از چسب مو، ثابت نگه دارید، مقداری از آن را کف دست خود بریزید و موهایتان را ماساژ دهید. بعد از آن می توانید موها را با شانه یا با دستان خود حالت دهید. بعد از مدتی چسب مو خشک می شود و موهای شما به سمتی که می خواهید ثابت می ماند.
چسب مو، نوعی حجم دهنده و فرم دهنده است و موها را براق و درخشان می کند. چسب مو به صورت اسپری نیز وجود دارد. اگر بعد از شینیون و آراستن موهای خود از اسپری چسب مو استفاده کنید، خواهید دید که موهای شما خراب نمی شود و فرم خود را تا ساعتها حفظ می کند.
نکته مهم در هنگام استفاده از چسب مو
هرگز اجازه ندهید که چسب مو، بیشتر از 5 ساعت روی موهای شما بماند. در انتهای روز موهای خود را با آب و شامپو بشوئید تا چسب مو از روی موها برطرف شود. به علاوه استفاده زیاد از چسب مو و دیگر حالت دهنده ها پیشنهاد نمی شود؛ زیرا استفاده زیاد از مواد شیمیایی باعث ریزش موهای شما می شود.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر