menuordersearch
iranoriflame.ir
دیگر باز نشو!
بستن

مجله زیبایی ,

مشــاوره تلگرام telegram
لگوی سایت
روش های مراقبت از پوست و مو در ماه مبارک رمضان
تیک روش های مراقبت از پوست و مو در ماه مبارک رمضان دوشنبه هفتم خرداد ۹۷ روش های مراقبت از پوست و مو در ماه مبارک رمضان به شما کمک می کنند که از روزه داری در این ماه عزیز لذت ببرید و پوست و مویی سالم و درخشان داشته باشید. این نوشته را بخوانید تا با موضوعات مهم برای مراقبت از پوست و مو در ماه رمضان آشنا شوید.
فواید جلبک دریایی برای پوست
تیک فواید جلبک دریایی برای پوست پنج شنبه سوم خرداد ۹۷ جلبک دریایی، گیاهی است که در ساحل دریاها و رودخانه ها رشد می کند و ظاهری لزج و سبز رنگ کرد. به دلیل خواص فراوان جلبک دریایی برای پوست، از آن برای ساخت انواع وسایل آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. فواید جلبک دریایی برای پوست را در این نوشته بخوانید.
فواید و تاثیرات ماساژ پوست صورت
تیک فواید و تاثیرات ماساژ پوست صورت پنج شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۹۷ ماساژ پوست صورت، فواید و تاثیرات زیادی دارد. یکی از مهم ترین فواید ماساژ پوست صورت، جوان شدن پوست و شادابی آن است. این نوشته طرز صحیح ماساژ پوست صورت را به شما آموزش می دهد.
چسب مو چیست؟
تیک چسب مو چیست؟ شنبه بیست و دوم اردیبهشت ۹۷ اشتن ظاهری خوب و آراسته برای آقایان و خانمها بسیار مهم است. به همین دلیل است که افراد از محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی برای حالت دادن به موهایشان استفاده می کنند. یکی از رایج ترین محصولاتی که برای حالت دهی به موها استفاده می شود، چسب مو است که در این نوشته با آن آشنا خواهید شد.
واکس مو چیست؟
تیک واکس مو چیست؟ دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۹۷ واکس مو، یکی از پرکاربردترین محصول آرایشی برای آقایان محسوب می شود و استفاده از آن باعث خوش حالتی و درخشندگی موی آقایان می شود. این نوشته را بخوانید تا با تاثیر واکس مو و مزایای آن بیشتر آشنا شوید.
بعد از اصلاح و بند انداختن چگونه باید از پوست خود مراقبت کنید؟
تیک بعد از اصلاح و بند انداختن چگونه باید از پوست خود مراقبت کنید؟ پنج شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۷ بعد از اصلاح و بند انداختن چگونه باید از پوست خود مراقبت کنید؟ در این نوشته روش های مراقبت از پوست بعد از اصلاح و کندن موهای صورت را یاد خواهید گرفت.